Trash (3.0.25) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Entity type
sr: Тип ентитета
