Trash (3.0.25) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Filter
te: వడపోయి

en: published
te: ప్రచురితం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: not published
te: అప్రచురితం
