Trash (3.0.25) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: published
tr: yayında

en: Deleted
tr: Silindi

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: not published
tr: yayında değil

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bulk operations
tr: Toplu işlemler

en: Bundle ID
tr: Paket kimliği

en: If none are selected, all are allowed.
tr: Hiçbiri seçilmezse tümüne izin verilir.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
tr[0]: @count öğe, gerekli izinlere sahip olmadığınız için silinmedi.
tr[1]: @count öğe, gerekli izinlere sahip olmadığınız için silinmedi.
