Trash (3.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
