Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Name
ast: Nome

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Owner
ast: Dueñu
