Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Owner
ca: Propietari

en: Restore
ca: Restaura
