Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Name
fa: نام

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Id
fa: شناسه

en: Owner
fa: مالک
