Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Name
no: Navn

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: Id
no: ID

en: Owner
no: Eier

en: Purge
no: Rens

en: Restore
no: Gjenopprett
