Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Name
ru: Название

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Owner
ru: Владелец

en: Purge
ru: Очистить

en: Restore
ru: Восстановить
