Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Owner
uk: Власник

en: Purge
uk: Очистити

en: Restore
uk: Відновити

en: Trash
uk: Смітник
