Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Name
ar: الاسم

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Owner
ar: المالك

en: Restore
ar: استرجاع
