Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Name
es: Nombre

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Owner
es: Propietario

en: Purge
es: Purgar

en: Restore
es: Restaurar

en: Trash
es: Papelera
