Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Id
et: ID

en: Owner
et: Omanik

en: Restore
et: Taastamine
