Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Name
he: שם

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Owner
he: בעלים

en: Restore
he: שחזור

en: Trash
he: אשפה
