Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Name
hr: Naziv

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Owner
hr: Vlasnik
