Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Name
it: Nome

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Owner
it: Proprietario

en: Restore
it: Ripristina
