Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Owner
jv: Sing duwé
