Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Name
ku: ناو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Owner
ku: خاوەن
