Trash Manager (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Taxonomy terms
ja: タクソノミーターム

en: Nodes
ja: ノード

en: Media
ja: メディア

en: Users
ja: ユーザー

en: Apply
ja: 適用

en: - All -
ja: - 全て -
