Trash Manager (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
