Trash Manager (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Taxonomy terms
pt: Termos de taxonomia

en: Nodes
pt: Nós

en: Users
pt: Utilizadores

en: Apply
pt: Aplicar

en: - All -
pt: - Todos -
