Trash Manager (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Media
uk: Медіа

en: Users
uk: Користувачі

en: Apply
uk: Застосувати

en: - All -
uk: - Усе -
