Trash Manager (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Administration
af: Administrasie

en: Users
af: Gebruikers

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
