Trash Manager (1.0.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Type
ar: النوع

en: Administration
ar: الإدارة

en: Label
ar: التسمية

en: Taxonomy terms
ar: مصطلحات التصنيف

en: Nodes
ar: العقد

en: Media
ar: وسائط

en: Users
ar: المستخدمون

en: Deleted
ar: محذوف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Restore
ar: استرجاع

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -
