Trash Manager (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Administration
ast: Alministración

en: Label
ast: Etiqueta

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Nodes
ast: Noyos

en: Users
ast: Usuarios

en: Deleted
ast: Desaniciáu
