Trash Manager (1.0.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Nodes
az: Materiallar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Deleted
az: Silindi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Bundle
az: Paket

en: - All -
az: - Hamısı -
