Trash Manager (1.0.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Administration
be: Кіраванне

en: Label
be: Подпіс

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Media
be: Мультымедыя

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Deleted
be: Выдалена

en: Apply
be: Ужыць

en: Restore
be: Аднавіць

en: Bundle
be: Набор
