Trash Manager (1.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Administration
bg: Администриране

en: Label
bg: Заглавие

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Media
bg: Медия

en: Users
bg: Потребители

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Apply
bg: Търси

en: Restore
bg: Възстанови
