Trash Manager (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
