Trash Manager (1.0.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Taxonomy terms
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: - All -
bo: - ཡོངས-
