Trash Manager (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Administration
bs: Administracija

en: Label
bs: Oznaka

en: Users
bs: Korisnici

en: Apply
bs: Primjeni
