Trash Manager (1.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Administration
ca: Administració

en: Label
ca: Etiqueta

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Media
ca: Multimèdia

en: Users
ca: Usuaris

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Restore
ca: Restaura

en: Bundle
ca: Embolcall

en: - All -
ca: - Tot -
