Trash Manager (1.0.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Administration
cs: Administrace

en: Label
cs: Popisek

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: Nodes
cs: Uzly

en: Media
cs: Média

en: Users
cs: Uživatelé

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Apply
cs: Použít

en: Restore
cs: Obnova

en: - All -
cs: - Vše -
