Trash Manager (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Apply
cy: Ceisio
