Trash Manager (1.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Label
da: Etiket

en: Taxonomy terms
da: Taksonomitermer

en: Nodes
da: Indhold

en: Users
da: Brugere

en: Deleted
da: Slettet

en: Apply
da: Udfør

en: Restore
da: Gendan

en: - All -
da: - Alle -
