Trash Manager (1.0.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Administration
de: Verwaltung

en: Label
de: Beschriftung

en: Taxonomy terms
de: Taxonomiebegriffe

en: Nodes
de: Inhalte

en: Media
de: Medien

en: Users
de: Benutzer

en: Deleted
de: Gelöscht

en: Apply
de: Anwenden

en: Restore
de: Wiederherstellen

en: Bundle
de: Subtyp

en: - All -
de: - Alle -
