Trash Manager (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
