Trash Manager (1.0.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Media
el: Μέσα

en: Users
el: Χρήστες

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Bundle
el: Ομάδα

en: - All -
el: - Όλα -
