Trash Manager (1.0.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Administration
eo: Administrado

en: Label
eo: Etikedo.

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Deleted
eo: Forigita

en: Apply
eo: Apliku

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -
