Trash Manager (1.0.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Administration
es: Administración

en: Label
es: Etiqueta

en: Taxonomy terms
es: Términos de taxonomía

en: Nodes
es: Nodos

en: Media
es: Multimedia

en: Users
es: Usuarios

en: Deleted
es: Eliminado

en: Apply
es: Aplicar

en: Restore
es: Restaurar

en: Bundle
es: Paquete

en: - All -
es: - Todo -
