Trash Manager (1.0.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Administration
et: Haldus

en: Label
et: Nimetus

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Nodes
et: Postitused

en: Media
et: Meedia

en: Users
et: Kasutajad

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Restore
et: Taastamine

en: Bundle
et: kogum

en: - All -
et: - Kõik -
