Trash Manager (1.0.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Label
eu: Etiketa

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Restore
eu: Leheneratu

en: - All -
eu: - Dena -
