Trash Manager (1.0.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Label
fa: برچسب

en: Taxonomy terms
fa: واژه‌های طبقه‌بندی

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: Users
fa: کاربران

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Apply
fa: تایید

en: Bundle
fa: بسته

en: - All -
fa: - همه -
