Trash Manager (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Label
fi: Tunnus

en: Taxonomy terms
fi: Luokittelutermit

en: Nodes
fi: Solmut

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Apply
fi: Käytä

en: Restore
fi: Palauta

en: Bundle
fi: Paketti

en: - All -
fi: - Kaikki -
