Trash Manager (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Deleted
fil: Tinanggal
