Trash Manager (1.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Label
fr: Libellé

en: Taxonomy terms
fr: Termes de taxonomie

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Media
fr: Média

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Apply
fr: Appliquer

en: Restore
fr: Restaurer

en: Bundle
fr: Type

en: - All -
fr: - Tout -
