Trash Manager (1.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Administration
gl: Administración

en: Label
gl: Etiqueta

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Nodes
gl: Nodos

en: Media
gl: Medios

en: Users
gl: Usuarios

en: Deleted
gl: Borrado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Restore
gl: Restaurar

en: Bundle
gl: Paquete

en: - All -
gl: - Todo -
