Trash Manager (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Bundle
gu: બંડલ
