Trash Manager (1.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Administration
he: ניהול

en: Label
he: תווית

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Media
he: מדיה

en: Users
he: חברי האתר

en: Deleted
he: נמחק

en: Apply
he: החל

en: Restore
he: שחזור

en: Bundle
he: חבילה

en: - All -
he: - הכל -
