Trash Manager (1.0.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Label
hi: लेबल

en: Taxonomy terms
hi: वर्गीकरण शब्द

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Media
hi: मीडिया

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित

en: Bundle
hi: पोटली

en: - All -
hi: -सभी-
